Bodrum tepelerinde ellerimizle kameralar!

Bodrum yolculuğumuzu Gözde ve Hasan'ın mutluluklarına şahitlik yaparak tamamladık. Üç gece Bodrum'da konaklayarak hem söz hem de nişanlarını görüntüledim. Kurgusu da çekimleri de benim için oldukça yorucu ama bir o kadar da keyifliydi. Umarım siz de izlerken keyif alırsınız. İyi seyirler. 

"Daddy’s Girl, The Prince and more than Love"

Bursa'dan İngiltere'ye uzanan bir aşk hikayesine şahitlik yapmak üzere uzun bir seyahat ettik. "Daddy’s Girl, The Prince and more than Love"-Filmi izlediğinizde neden bu ismi verdiğimi daha iyi anlayacaksınız! Onları çok özlüyorum. Kısa zamanda anlamlı iletişim kurduğum, bana ruhlarını ve dostluklarını derinden hissettiren bir çift oldu Semra ile Sinan... Umarım bir gün Londra'da onlarla yeniden görüşmek üzere...

Ceren & Emrah's Underwater Wedding

Ceren ve Emrah'ın sualtında düğün macerası. Onlar için Kaş'a seyahat ettik. Su altında rahat olmaları, birbirlerini ve bizleri sürekli motive etmeleri çekimi daha anlamlı kıldı. Uzun süredir kendilerinden haber alamıyoruz. Bu yazıyı okuduktan sonra umarım davet çağrımızı doğru yere ulaştırmış olacağız. Kedi Eric ve Ceren'in biricik Golden'ı da umuyoruz sağlıklı ve iyidir. Arık Ailesine sevgilerimizi gönderiyoruz. 

Beyza and Omar's Documentary Wedding Film

Yerel bir düğün. Çok duygulu. Dualar okunurken gözlerimiz yaşardı hep. Documentary tadında bir düğün kurguladım. Diğer işlere çok benzemiyor, daha farklı bir dokusu var. Düğün çekimleri için Burdur’a, düğün sonrasında dış mekan çekimlerimiz için Phaselis Antik Kent’e gittik. Her zaman yüreğimde iz bırakan ve beni duygulandıran belgesel tadında bir düğün oldu. İyi seyirler…

Müşteri feedbackleri para ile ölçülemez!

Müşterilerimiz bizi anlattı biz de çektik! 

Diğerlerinden daha eğlenceli bi video!

Bir düğünün gidişatında gelin ve damadın arkadaşlarının tartışmasız büyük rolü vardır. Üstteki düğün videolarımızı çok duygusal ya da  romantik bulduysanız bir de bu düğün filmini izleyin. Elinde viski yada şampanya şişesiyle etrafta koşturan nedime ve sağdıçlarımıza, Gözde ile Halil'in enerjisine yetişebilmek için çift kamera çılgınlar gibi koşturduğumuzu hatırlıyorum. 

Kış gelinlerini ve kış çekimlerini çok başka seviyorum

Save The Date - düğün öncesi yada sonrasında yaptığımız çekimler için hayalinizde olan lokasyonlara gidelim!