PERSPEKTİFİMDEN AÇILAN CENNET

BİR FOTOĞRAFÇININ EVRAK-I METRUKESİ

Spor ve medya hayatımın en önemli parçaları ve çalışmaktan çok zevk aldığım sektörler oldu. Lisanslı spor hayatıma son verdim.

Fotoğrafçılık hala devam. Hayatımın bir döneminde Kanada'da yaşadım. İstanbulluyum; orada doğup büyüdüm. '94 yılında başlayan haber ve foto muhabirliği serüvenim Sabah, Hürriyet, Akşam, Şamdan, Star TV & gazete, Kral TV, Doğan Haber Ajansı gibi ulusal yayın yapan kuruluşlarda devam etti. 1998'de savaşın izlerini görüntülemek üzere Bosna Hersek'e gönderildim. Hayatımı adadığım, en iyi bildiğim işi keyifli seyahatlerle devam ettirdim. Haber kovalamacasına bir son verdim. Uzunca süredir sizleri fotoğraflıyorum. Babamın ve amcamın karanlık odasında büyüdüm.

Doğduğumda elime biberon yerine fotoğraf makinesi verdiler. Onlar iyi ki hep vardı, hep sahip çıktı. Kıyılara vuran çocuklar bizim kadar şanslı olamadı… Baba rızık kapısıdır, açmasını bilene. Nerede, hangi şehirde olduğunuzun bir önemi yok, iletişim kurmanız yeterli. Mekan tanıtımı, açılış, parti ve festival gibi dev organizasyonlarınız için bir ekibim; yazılı baskılı istekleriniz için de beyni kocaman, üreten düşünen bir tasarım ekibim daha var. Restoran menülerinizi, broşür ve tanıtıcı her tür katalog taleplerinizi keyifle yerine getiriyoruz. Nişan, kına, düğün, bebek ve doğum hikayelerinizi isteğiniz üzre hem fotoğraflıyor hem de film haline getirebiliyoruz. Ürününüzü, markanızı yada sizi ön plana çıkartacak özel yada kişisel çekimler yapıyoruz. Havadan görüntüleme teknolojimiz sayesinde tanıtım vidyolarınızda sizlere görsel şölen yaşatıyoruz. Buraya uğradığınız için mutluyum. Eğer beni tanıyor ve bu yazıyı okuyorsanız, verdikleriniz ve aldıklarınız için teşekkürler… Çalışalım güzelleşelim…

Müge Ayyıldız | Antalya Fotoğrafçı